Ota yhteyttä

Oletko perustamassa yritystä, kehittämässä liiketoimintaa, etsimässä yritykselle liiketilaa Imatran seudulta tai suunnitteletko omistajanvaihdosta? Me autamme!

Ota yhteyttä

Kehyn henkilökunta

Palvelemme ajanvarauksella

Palvelumme ovat luottamuksellisia ja täysin maksuttomia Imatran, Ruokolahden, Rautjärven ja Parikkalan kuntien asukkaille ja yrityksille sekä seudulle sijoittuville yrityksille.

Palvelmme ajanvarauksella, joten varaa aika soittamalla tai jättämällä viesti tämän sivun lomakkeen kautta. Pyrimme vastaamaan viestiisi mahdollisimman nopeasti, viimeistään seuraavan työpäivän aikana.

Soita 05 235 2220

Lähetä viesti info@kehy.fi

  • ma-to klo 8-16
  • pe klo 8-15
  • Helatorstaina 9.5. suljettu

Tule toimistolle:

Koskenlinkki, 4. kerros. Käynti sisäpihan puolelta.
Tainionkoskentie 14, 55100 Imatra

Ole hyvä ja täytä lomake, niin olemme sinuun yhdeydessä

Aloittava yrittäjä      Toimiva yritys

Muu yhteydenotto

Laskutustiedot

Imatran Seudun Kehitysyhtiö Oy
c/o Mitra Imatran Rakennuttaja Oy
Tainionkoskentie 14, 55100 IMATRA

Y-tunnus: 0494547-4

Verkkolaskuosoite/OVT-tunnus: 003704945474
Operaattori: Maventa Oy
Välittäjän tunnus: 003721291126 tai MAVENTA

Löydä oma yhteyshenkilösi

Antti Orasvuo

Toimitusjohtaja: Poissa 18.3.2024 saakka.

Aloittavien ja toimivien yritysten neuvonta, sijoittumispalvelut, hankekehitys ja sidosryhmäyhteistyö

Antti Oravuo
antti.oravuo@kehy.fi
p. 040 721 1310

Sven Langbein

Yritysasiantuntija: Aloittavien ja toimivien yritysten neuvonta, digineuvonta, kv-palvelut ja omistajanvaihdokset, asiantuntijaverkosto, aluekoordinaattori Suomen Yrityskummit (Etelä-Karjala)

Sven Langbein
sven.langbein@kehy.fi
p. 045 269 2000

Miia Ruohio

Yritysasiantuntija: Aloittavien ja toimivien yritysten neuvonta, sosiaali- ja terveysala sekä hyvinvointiala, yritysryhmähankkeiden koordinointi, yritystuki- ja hankeneuvonta

Miia Ruohio
miia.ruohio@kehy.fi
p. 044 553 0021

Jani Saajanlehto

Yritysasiantuntija: Aloittavien ja toimivien yritysten neuvonta, tekniset alat, nuori yrittäjyys

Jani Saajanlehto
jani.saajanlehto@kehy.fi
p. 040 544 1055

Jukka Partinen

Projektipäällikkö

Jukka Partinen
jukka.partinen@kehy.fi
p. 050 495 7000

Janne Saharinen

Myyntipäällikkö, sijoittumispalvelut, Invest in-hankkeet

Janne Saharinen
janne.saharinen@kehy.fi
p. +358 50 5846294